karnozyna

Karnozyna - najistotniejsze aspekty

Ponieważ organizm naturalnie tworzy karnozynę z histydyny i beta-alaniny, niektórzy mogą twierdzić, że nie jest niezbędna. Jednak badania dowiodły, że poziom karnozyny bezpośrednio wpływa na poprawę czytaj więcej »

Obraz w stylu loft

Masz ochotę stać się, choć na chwilę architektem wnętrz w Twoim loftowym mieszkaniu?

Każde wnętrze potrzebuje dopieszczenia w postaci drobiazgów, które stawiasz na komodzie, kładziesz na kanapie czy wieszasz na ścianie. Bez artykułów do dekoracji wnętrz Twój dom może wydawać się mało czytaj więcej »

ARCHITEKTURa wnętrz

Udane projekty

W głowie możesz mieć rozmaite pomysły architektoniczne, ale niekoniecznie mogą się one przedkładać na realizację takiego projektu. Czasami jak wiadomo sami możemy nie być zorientowani w tym czy nasz czytaj więcej »

 

Masz ochotę stać się, choć na chwilę architektem wnętrz w Twoim loftowym mieszkaniu?

Każde wnętrze potrzebuje dopieszczenia w postaci drobiazgów, które stawiasz na komodzie, kładziesz na kanapie czy wieszasz na ścianie. Bez artykułów do dekoracji wnętrz Twój dom może wydawać się mało przytulny. sprawdzi się więc idealnie. Dodatki do wnętrz naszej marki pomogą Ci stworzyć wymarzoną aranżację. Czym wyróżnia się styl industrialny (loftowy)? Rozwijaj własną kreatywność i baw ...