karnozyna

Karnozyna - najistotniejsze aspekty

Ponieważ organizm naturalnie tworzy karnozynę z histydyny i beta-alaniny, niektórzy mogą twierdzić, że nie jest niezbędna. Jednak badania dowiodły, że poziom karnozyny bezpośrednio wpływa na poprawę czytaj więcej »

Obraz w stylu loft

Masz ochotę stać się, choć na chwilę architektem wnętrz w Twoim loftowym mieszkaniu?

Każde wnętrze potrzebuje dopieszczenia w postaci drobiazgów, które stawiasz na komodzie, kładziesz na kanapie czy wieszasz na ścianie. Bez artykułów do dekoracji wnętrz Twój dom może wydawać się mało czytaj więcej »

ARCHITEKTURa wnętrz

Udane projekty

W głowie możesz mieć rozmaite pomysły architektoniczne, ale niekoniecznie mogą się one przedkładać na realizację takiego projektu. Czasami jak wiadomo sami możemy nie być zorientowani w tym czy nasz czytaj więcej »

 

Karnozyna - najistotniejsze aspekty

karnozynaPonieważ organizm naturalnie tworzy karnozynę z histydyny i beta-alaniny, niektórzy mogą twierdzić, że nie jest niezbędna. Jednak badania dowiodły, że poziom karnozyny bezpośrednio wpływa na poprawę wydajności. Suplementacja wegańskim suplementem beta-alaniny to najlepszy sposób na osiągnięcie optymalnego poziomu karnozyny. Jest to ważne dla wszystkich wegetarian, ale szczególnie ważne dla...